Składanie zamówienia na naukę angielskiego


KROKI: 1. Twoje dane -> 2. Możliwość powiększenia zamówienia -> 3. Wybór formy płatności -> 4. Płatność i dostawa emailemProdukt został poprawnie dodany do Twojego zamówienia i jest zaznaczony poniżej.


Chcesz dodać do swojego zamówienia także inne produkty?

Jeśli tak, zaznacz je poniżej zanim klikniesz
przycisk "Składam zamówienie" na dole strony:

Dzięki tej opcji możesz za jednym zamachem zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne Ci materiały.

Koncentracja na zrozumieniu

Dostęp do nauki 1000 najczęściej używanych angielskich słów:Aby dowiedzieć się więcej o naszej metodzie uczenia 1000 najczęściej używanych angielskich słów - kliknij tutaj: http://1000-slow.pl/metoda/ (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli chcesz się uczyć słówek słuchając nagrań audio w formacie MP3 (np. podczas jazdy samochodem) - wybierz:


Opis wersji audio w MP3 znajduje się tutaj: http://1000-slow.pl/mp3/ (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Dostęp do nauki 1000 słów związanych z pracą i podróżowaniem:Opis 1000 słów związanych z pracą i podróżowaniem znajduje się: TUTAJ (link otworzy się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli chcesz się uczyć 1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą i podróżą słuchając nagrań audio w formacie MP3 (np. podczas jazdy samochodem) - wybierz:

Opis wersji audio w MP3 1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą i podróżą znajduje się tutaj: http://www.1000-slow.pl/praca-podroz-mp3/ (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Koncentracja na nauce mówienia

Dostęp do nauki 500 superprzydatnych zwrotów:

Aby dowiedzieć się więcej o naszych 500 superprzydatnych angielskich zwrotach - kliknij tutaj: http://1000-slow.pl/500-zwrotow/ (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli chcesz się uczyć 500 zwrotów słuchając nagrań audio w formacie MP3 (np. podczas jazdy samochodem) - wybierz:

Opis wersji audio w MP3 500 superprzydanych zwrotów znajduje się tutaj: http://1000-slow.pl/500-zwrotow-mp3/ (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).

Koncentracja na gramatyce

Jeśli interesuje Cię szybkie poznanie tego, co najważniejsze w angielskiej gramatyce - kliknij tutaj, by dodać do zamówienia kurs internetowy:Aby dowiedzieć się więcej o tym kursie gramatyki - kliknij tutaj:
http://1000-slow.pl/gramatyka/ (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli masz już zaznaczone wszystkie interesujące Cię produkty - czas na kolejny krok (wybór formy płatności). Kliknij poniżej: