Produkt został poprawnie dodany do Twojego zamówienia i jest zaznaczony poniżej.


Czy chcesz dodać do swojego zamówienia także inne produkty?

Jeśli tak, zaznacz je poniżej zanim klikniesz przycisk "Składam zamówienie" na dole strony. Dzięki tej opcji możesz od razu zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne Ci materiały.

Koncentracja na zrozumieniu


Dostęp do nauki 1000 najczęściej używanych angielskich słów:Aby dowiedzieć się więcej o naszej metodzie uczenia 1000 najczęściej używanych angielskich słów kliknij tutaj (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli chcesz się uczyć słówek słuchając nagrań audio w formacie MP3 (np. podczas jazdy samochodem) - wybierz:


Opis wersji audio w MP3 1000 najczęściej używanych angielskich słów znajduje się tutaj (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Dostęp do nauki 1000 słów związanych z pracą i podróżowaniem:Opis 1000 słów związanych z pracą i podróżowaniem znajduje się: TUTAJ (link otworzy się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli chcesz się uczyć 1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą i podróżą słuchając nagrań audio w formacie MP3 (np. podczas jazdy samochodem) - wybierz:

Opis wersji audio w MP3 1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą i podróżą znajduje się tutaj (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).

Koncentracja na nauce mówienia


Dostęp do nauki 500 superprzydatnych zwrotów:

Aby dowiedzieć się więcej o naszych 500 superprzydatnych angielskich zwrotach - kliknij tutaj (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).Jeśli chcesz się uczyć 500 zwrotów słuchając nagrań audio w formacie MP3 (np. podczas jazdy samochodem) - wybierz:

Opis wersji audio w MP3 500 superprzydanych zwrotów znajduje się tutaj (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).

Koncentracja na gramatyce


Jeśli interesuje Cię szybkie poznanie tego, co najważniejsze w angielskiej gramatyce - kliknij tutaj, by dodać do zamówienia kurs internetowy:Aby dowiedzieć się więcej o tym kursie gramatyki kliknij tutaj (otwiera się w nowym oknie przeglądarki).
Jeśli masz już zaznaczone wszystkie interesujące Cię produkty - czas na kolejny krok (wybór formy płatności). Kliknij poniżej:Psychology Consulting Aneta Styńska, ul. Niepołomicka 22, 04-256 Warszawa, NIP 952-104-86-75, Regon: 016429558 |

Regulamin | Polityka prywatności i cookies | Kontakt |