Program partnerski


Program partnerski serwisu www.1000slow.pl

Mamy dla Ciebie szansę zarobienia pieniędzy i to praktycznie bez wysiłku (np. przez wrzucenie Twojego linku partnerskiego na Facebooka, bloga, Naszą Klasę lub jednym, przyjaznym subskrybentom mailingiem do Twojej listy).

Uruchomiliśmy program partnerski, który pozwala promować dostęp do naszych słówek za 15% prowizji od ceny netto (czyli na każdym kupującym zarobisz 7,8 zł lub 17,93 zł brutto, w zależności od tego, z której opcji cenowej korzysta).

Zapisujemy w przeglądarce użytkownika plik cookie z Twoim linkiem partnerskim, tak więc, jeśli kupi on np. przedłużenie abonamentu lub cokolwiek innego w przyszłości - również dostaniesz za to 15% prowizji.

Co ciekawe, wystarczy, że wyślesz do swojej listy mailing o darmowym raporcie na naszej stronie - my zajmiemy się skonwertowaniem tego ruchu (jest kolejka maili w autoresponderze, na który ktoś się zapisuje pobierając raport) i jeśli dana osoba kupi - system naliczy Ci prowizję.

Ten produkt sprzedaje się jak świeże bułeczki - jeśli tylko skierujesz ludzi zainteresowanych nauką angielskiego na naszą stronę - możesz się spodziewać wielu prowizji :)

Program patnerski jest obsługiwany przez Psychoradę i wymaga rejestracji na stronie:

http://pp.psychorada.pl/ (tam też można śledzić statystyki)

Twój link partnerski wyglądałby tak:
http://1000slow.pl/aff/wapek/

gdyby Twoim ID w PP Psychorady był wapek. Adres PP: http://pp.psychorada.pl/

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

 

Strona główna | Kontakt:

Paweł Sygnowski & Sebastian Schabowski & Psychology Consulting

Wszelkie prawa zastrzeżone.