Nieznana metoda błyskawicznej nauki języka włoskiego ujawniona:

Jak w ciągu jednego miesiąca, nauczyć się 1000 najczęściej używanych włoskich słów i rozumieć w 80 procentach teksty, rozmowy i nagrania?

 

Jeśli chcesz minimalnym wysiłkiem opanować podstawy włoskiego i rozumieć go w co najmniej 80 procentach, to lektura tej strony może być najlepiej zainwestowanymi minutami w Twoim życiu!

Od: Sebastian Schabowski

Witaj,

Czy wiesz, że jak wynika z badań, nauczenie się 25 najczęściej używanych włoskich słów daje Ci zrozumienie ok. 30% przeciętnego tekstu w tym języku?

Poznanie 100 najczęściej używanych słów daje Ci zrozumienie ok. 50% całej komunikacji...

Poznanie 300 najczęściej używanych słów odpowiada za 65% zrozumienia języka...

I w końcu 1000 najczęściej używanych słów pozwala Ci zrozumieć ten język w ok. 80%.

Oczywiście, by np. z 95% zrozumienia dojść do 97% potrzeba poznać znacznie więcej słów (im bliżej do 100% zrozumienia, tym więcej słów trzeba znać na każdy dodatkowy procent zrozumiena, graficznie wygląda to jak lejek).

Czyli - najlepszym wyborem na początek nauki włoskiego jest poznanie 1000 najczęściej występujących w nim słów.

Co ciekawe, istnieje metoda, która pozwala osiągnąć ten rezultat w miesiąc...

Osobiście natknąłem się na tę metodę, kiedy uczyłem się hiszpańskiego przez angielski (miałem porównanie, bo chodziłem też do szkoły językowej) i zauważyłem, że metoda jest genialna.

Postanowiliśmy więc razem z Pawełem Sygnowskim zainwestować i sprowadzić ją na polski rynek, by pomóc Polakom w opanowaniu języka, który jest teraz przepustką do większych zarobków i podróżowania w fantastyczne miejsca...

Gdybyśmy mieli tylko miesiąc i musieli Cię tak nauczyć włoskiego, żeby w maksymalnym stopniu ułatwić Ci życie - tego właśnie byśmy Cię nauczyli i tą metodą.

Koncentrujemy się na tym, by dać Ci maksymalny efekt minimalnym wysiłkiem.

Wyodrębniliśmy tę część języka, która da Ci najwięcej w najkrótszym czasie, jeśli jednak chcesz go świetnie opanować, to PO użyciu naszej metody zainteresuj się gramatyką, słuchaj/oglądaj materiały po włosku i ćwicz mówienie.

Będzie Ci o tyle łatwiej, że słowa, które poznasz dadzą Ci zrozumienie danych treści i satysfakcję, która z niego płynie. Obcowanie z językiem, który w większości już rozumiesz jest znacznie przyjemniejsze niż "wkuwanie" podstaw, którego unikniesz dzięki zastosowaniu naszej metody.

 

Sekret, który stoi za naszą metodą - podwójna zasada Pareto

Zasada Pareto mówi, że istnieje takie 20% wysiłku w każdym przedsięwzięciu, które przynosi 80% rezultatu. Jeśli zastosować ją podwójnie - istnieje takie 4% wysiłku, które wygeneruje aż 64% rezultatów. Czyli pozostałe 96% wysiłku da Ci już tylko 36% rezultatów.

Kluczem do wykorzystania tej zasady dla Twojego sukcesu jest umiejętność ZIDENTYFIKOWANIA tego, co najprawę najważniejsze w danym zadaniu i zrobienia tego najpierw.

W przypadku nauki języka, właśnie poznanie 1000 najczęściej występujących w nim słów daje Ci ten niesamowity efekt zrozumienia 80% treści.

Uwaga - ściągnij darmowy raport:

"Jak minimalnym wysiłkiem opanować podstawy języka włoskiego i rozumieć go w co najmniej 80 procentach?"

Zdradzi Ci on wiele sekretów skutecznego podejścia do nauki włoskiego i pomoże Ci zmaksymalizować rezultaty, jakie uzyskujesz ucząc się.

Kliknij:

Tak, chcę ściągnąć darmowy raport

Zrozumienie jest kluczem

Dość często Polakom jadącym do Włoch zdarza się dość żenująca sytuacja, np. w McDonald's. Kasjerka w pewnym momencie pyta po włosku:

- Czy podać do tego frytki czy sałatkę?

- Si - pada odpowiedź...

Chwilę później:

- Czy zestaw ma być powiększony czy standardowy?

- Si...

Kluczem do skutecznej komunikacji jest ZROZUMIENIE. Nic tak nie frustruje obcokrajowców, jak przeprowadzanie takich dialogów, jak te powyżej. Możesz słabo mówić, nie znać gramatyki, ale jeśli nie rozumiesz, co do Ciebie mówią, to naprawdę jest źle.

Co jest nie tak ze szkołami językowymi?

Szkoły językowe są super, pod warunkiem, że ...wiesz, jak je dobrze wykorzystać. Jeśli masz problem ze zmobilizowaniem się do samodzielnej nauki - szkoła może być dobrym rozwiązaniem. Zanim jednak rozważysz zapisanie się do szkoły językowej, zapoznaj się z poniższymi faktami:

Dużym problemem związanym ze szkołami językowymi jest to, że zajęcia są zwykle prowadzone w grupach, w których każdy uczeń jest na trochę innym poziomie. To prowadzi do dużych strat czasu - albo uczysz się tego, co już umiesz, albo nie możesz nadążyć za bardziej zaawansowaną niż Ty grupą.

Nasza metoda rozwiązuje ten problem, bo uczy Cię tylko tego, czego NIE WIESZ i to w Twoim, indywidualnym tempie! Jeśli potrzebujesz spotkać się z danym słowem 12 razy, by je zapamiętać - nasz system pokaże Ci je 12 razy. Jeśli dla innego słowa, w Twoim indywidualnym przypadku wystarczy widzieć je 3 razy - zobaczysz je tylko 3 razy.

SAMODZIELNIE decydujesz, kiedy już coś umiesz i dalej uczymy Cię tylko tego, czego jeszcze nie umiesz.

Dla kogo przeznaczone jest to rozwiązanie?

Jest ono szczególnie użyteczne dla osób POCZĄTKUJĄCYCH, które:

- chcą zrozumieć informacje zawarte w włoskojęzycznej części internetu...

- chcą iść do szkoły językowej, ale nie chcą płacić ciężko zarobionych pieniędzy za to, by ktoś uczył ich słówek, których mogą się samodzielnie nauczyć korzystając z metody zaprezentowanej na tej stronie. Innymi słowy - chcą się dobrze przygotować, by maksymalnie wykorzystać czas, za który zapłacą w szkole językowej...

- chcą wyjechać za granicę (do pracy czy turystycznie) i czuć się pewnie, bo zrozumieją to, o czym mówią wokół nich i będą w stanie również powiedzieć coś od siebie...

Czego NIE uczymy Cię w tej metodzie?

- nie będzie gramatyki

- nie będzie ćwiczeń z mówienia (choć dzięki nagraniom audio zapoznamy Cię z wymową słów)

Czego uczymy?

- ZROZUMIENIA słów, które czytasz (tylko 1000 najczęściej używanych słów)

- ZROZUMIENIA słów, które słyszysz

- PISOWNI tych słów...

Co Ci to daje?

Minimalnym wysiłkiem zdobywasz maksymalnie użyteczną umiejętność językową.

 

Bonus

Poza dostępem do platformy online, która nauczy Cię słówek, otrzymasz od nas za darmo raport pt.:

"Sekrety Ludzi, Którzy w Bardzo Krótkim Czasie Biegle Opanowali Włoski".

Jest przeznaczony specjalnie dla osób, które znają już 1000 najczęściej używanych słów i pokazuje on, co dalej zrobić, by w tej sytuacji jeszcze bardziej ulepszyć swój włoski.

Poznasz dzięki niemu dwa sposoby na zapamiętywanie słówek (jeden z nich możesz wykorzystać do uczenia się na pamięć nawet całych
zdań po włosku).

Jakby jeszcze tego było mało, zapoznamy Cię z dwiema potężnymi strategiami nauki włoskiego, których możesz użyć, by opanować go w stopniu zaawansowanym!

Jak będzie wyglądała nauka 1000 najczęściej używanych słów?

Zwykle szkoły językowe zaczynają od takich rzeczy, jak przestawianie się, liczby, kolory, dni tygodnia, zwierzęta i innych śmiertelnie nudnych tematów.

My zaczniemy od pierwszej setki najczęściej używanych włoskich słów.

UWAGA: nie staraj się na siłę zapamiętać słów, kiedy pokazujemy Ci je i kiedy słyszysz trzykrotnie wymowę native speakera (kogoś, kogo pierwszym językiem jest włoski i kto zrobił nam nagrania wymowy).

Cały trick polega na tym, by bez starania się zapamiętać je, jak zapamiętują dzieci - przez słyszenie i widzenie tego samego słówka wielokrotnie w różnych odstępach czasu.

Nasz system wylosuje dla Ciebie słowo, pokaże je po polsku, po włosku, odegra trzykrotnie wymowę i zada Ci jedno pytanie - czy je znasz. Jeśli znasz, już Ci go więcej nie pokaże (chyba, że zresetujesz historię i zaczniesz od nowa). Jeśli odpowiesz, że nie znasz słowa - zostanie ono wylosowane dla Ciebie później, aż wreszcie oznaczysz je jako znane.

 

To prosta, genialna i niezwykle skuteczna metoda nauki słówek

Dzięki temu:

- uczysz się, kiedy tylko chcesz

- uczysz się nie wychodząc z domu (z dowolnego miejsca na świecie)

- nie musisz instalować żadnego programu - wystarcza Ci przeglądarka internetowa

- samodzielnie decydujesz, ile będzie trwała Twoja "lekcja" - czyli możesz dobrać indywidualne tempo nauki

- nie musisz się starać nic zapamiętać

- nie ma zadania domowego

- osiągasz maksymalne efekty minimalnym wysiłkiem

- robisz bardzo szybkie postępy

- nie tracisz czasu na uczenie się tego, co już umiesz

Na tej stronie możesz zamówić dostęp do strony internetowej, która nauczy Cię 1000 najczęściej używanych włoskich słów, by dać Ci zrozumienie 80% treści w tym języku.

Naprawdę ważne, by na początku nauczyć się tych słów, których będziesz najczęściej używać.

Wyobraź sobie jaką satysfakcję da Ci sytuacja, w której oglądasz jakiś film w oryginale i rozumiesz 80% treści.

Z początku będziesz oglądać film na YouTube i być może zatrzymywać co zdanie, bo mimo, że znasz wszystkie słowa, Twój mózg nie przywykł jeszcze do natychmiastowego łapania znaczenia. Jeśli będziesz dalej ćwiczyć - stopniowo rozumienie całych zdań stanie się dla Ciebie naturalne.

Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i w momencie, kiedy już rozumiesz 80% treści - zająć się studiowaniem po włosku dziedziny, która tak czy inaczej Cię interesuje.

Gdy nauczysz się 1000 najczęściej używanych włoskich słów, połączysz przyjemne z pożytecznym i będziesz się rozwijać oglądając filmiki czy też czytając blogi po włosku na tematy, które Cię interesują.

Pełna gwarancja satysfakcji

Ile kosztuje możliwość skorzystania z platformy online, która nauczy mnie 1000 najczęściej używanych włoskich słów?

Choć szkoły językowe czy też indywidualne korepetycje przyzwyczaiły Cię do płacenia znacznych kwot za naukę włoskiego - mamy dla Ciebie niespodziankę.

Nasze rozwiązanie jest najtańszym sposobem na szybkie zrozumienie 80% treści dostępnych po włosku i kosztuje tylko:

199 zł ...chwilowo tylko 127 zł!

(Otrzymujesz za to login i hasło umożliwające zalogowanie się na stronie internetowej uczącej 1000 słówek i korzystanie z niej przez cały miesiąc!)

 

Co powinienem zrobić już teraz, by zacząć się uczyć przy użyciu tej metody i szybko dojść do 80% zrozumienia włoskiego?

Kliknij na przycisk poniżej i postępuj zgodnie z instrukcjami:

 

Jeśli zamawiasz z zagranicy - najłatwiej Ci będzie zapłacić kartą.

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań

- pisz śmiało na adres: kontakt@1000slow.pl

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest numer konta, na który trzeba wpłacić pieniądze za dostęp do strony uczącej słówek?

Dane do przelewu są za każdym razem inne, co pozwala potem systemowi automatycznie księgować przelewy i wysyłać dane dostępowe w najkrótszym możliwym czasie. Po prostu wypełnij formularz zamówienia zaznaczając, że planujesz płacić przelewem, a pojawią się szczegółowe instrukcje pokazujące, jak powinien wyglądać taki przelew. Po dokonaniu przelewu poczekaj co najmniej jeden dzień roboczy, by miał on czas do nas dotrzeć.

Jeśli nie mam konta internetowego lub w ogóle bankowego, to w jaki sposób mogę zapłacić za naukę 1000 słów w miesiąc?

Jeśli nie masz swojego konta - możesz zrobić przelew na poczcie.

Czy mogę płacić z zagranicy, jeśli moja karta kredytowa jest obsługiwana w innej walucie niż polski złoty?

Tak, nie ma problemu. Banki same przeliczą sobie opłatę po bieżącym kursie i pobiorą równowartość ceny dostępu do słówek w Twojej walucie.

Czy mogę wykupić dostęp na czas dłuższy niż miesiąc?

Jest taka opcja (pojawia się przy zamawianiu dostępu). Dzięki niej możesz korzystać z systemu przez 6 miesięcy. Możliwe jest też przedłużenie dostępu po miesiącu i to na specjalnych warunkach finansowych (tanio, bo dla stałych klientów).

Ile godzin dziennie muszę się uczyć, by opanować 1000 słów w miesiąc?

To bardzo indywidualna sprawa. Będzie to zależało między innymi od tego, ile z tych słówek już znasz, czy znasz jakieś inne języki, w jakiej jesteś kondcji fizycznej (np. osoba niewyspana potrzebje znacznie więcej czasu niż wyspana, by opanować ten sam materiał), Twojej kondycji emocjonalnej, mentalnej i od tego, jak bardzo naprawdę chcesz się nauczyć włoskiego. Dobrym testem jest pobawienie się słówkami przez 4 godziny i sprawdzenie, jak szybko się ich uczysz, by dostosować ilość godzin poświęcanych na naukę do Twoich potrzeb.

Czy można się tą metodą uczyć innych języków?

Udostępniamy również możliwość uczenia się innych języków:

1000 najczęściej używanych hiszpańskich słów ,

1000 najczęściej używanych niemieckich słów ,

1000 najczęściej używanych angielskich słów ,

1000 najczęściej używanych francuskich słów ,

a także:

1000 angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem

500 superprzydatnych angielskich zwrotów

 

Polityka prywatności i cookies || Regulamin || Kontakt: kontakt@1000slow.pl

Paweł Sygnowski & Sebastian Schabowski & Psychology Consulting

Psychology Consulting Aneta Styńska,

ul. Niepołomicka 22, 04-256 Warszawa

NIP 952-104-86-75, Regon: 016429558

Program Partnerski